CA Lucky Travel
Orlová 4
Zahradní 359
73514
www.namorni-plavby-eu.eu
okruzniplavby@gmail.com

Kontaktujte nás na tel:


Tel: 605987731
Tel: 737009948
Skype: Plavby1
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Plavby lodí Costa Serena - Arabský poloostrov, severní Evropa, Středomoří, Karibik a Asie

 
 

Okružní plavby lodí Costa Serena

Vítejte na palubě Costa Serena. Jste připraveni vyplout? Vydejte se na plavbu, kde člověk se setkává s přírodou a kde kultura a historie mají své kořeny ve slaných vodách oceánu.

Na těchto stránkách Vám přinášíme nabídku renomované společností Costa nabízejících plavby po celém světě. Tady najdete důležité informace o výletní lodi Costa serena, které Vám pomohou při rozhodování o výběru kajuty a samotné trasy plavby. Pokud jste již někdy zažili některou z plaveb a nyní se jen rozhodujete kdy a kam vyplout, využijte akčních nabídek Costa . Plavby, které naleznete na našem webu se liší především vysokou mírou exkluzivity, která je zaručena díky samotné vybavenosti lodi a personálu . Kvalitní ubytování v kajutách s výhledem na moře a ve většině případů i s balkónem je jedním z dalších argumentů, proč si vybrat z nabídky exkluzivních plaveb společnosti Costa.




Prostřednictvím plavby na lodi lze během krátké doby navštívit několik států.
Velké vzdálenosti mezi přístavy se překlenou nočními plavbami a přes den Vás čeká pobyt v jiném státě, v jiném kulturním prostředí.

Na lodi se nám nabízejí speciality zemí, kudy loď právě proplouvá. Dále čerstvé potraviny, bohatý výběr nápojů, mezinárodně oblíbená jídla, vegetariánská strava, všechny druhy dietního stravování na přání.
Stravování na lodi je zajištěno až 6x denně.

Pro každého z nás, suchozemců, je vytahování kotvy vpravdě magická záležitost. A východ nebo západ slunce na lodi - na to se nezapomíná.
Pro novomanžele, manžele slavící výročí nebo narozeninové oslavence jsou připraveny drobné dárky a oslavy.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one